DSC09586.jpg

Because in food I trust. In all forms and shapes. 

Džungļu balle

Džungļu balle

Tuvojās viņas diena. Diena, kad es toreiz no rīta pieceļoties sajutu - ir laiks. Bija pagājuši gandrīz 9 gadi, kopš es viņu ieraudzīju. Šogad viņa negribēja neko daudz, kā tikai savus mīļos un dāvanu, kas jau bija mājās. Bet man gribējās kaut vai vienu lielu balonu, piesietu pie krēsla, uz kura viņa sēdēs vakariņu laikā. Es aizrakstiju Helium.lv, pajautāju kādas ir iespējas, un uzzinājusi tās atstāju vienā no smadzeņu puslodēm (kurā, nemāku teikt). 

Pagāja nedēļa, tad vēl viena. Dzīve meta kūleņus un balonu tēmu atliku, jo tas patiesībā bija palicis pēdējais neesošais svētku puzles elements (bez kura varētu arī iztikt). Viss pārējais jau bija izplānots. Kūka pasūtīta jau vasarā. Balles tēma arī izdomāta. Ielūgumi jau sen nosūtīti. Zināms, ko mēs ēdīsim un ko viņa nesīs uz skolu. 

Bija otrdiena. Sestdien bija svinības un Laura man uzrakstīja, vai es esmu izdomājusi, ko vēlos. Biju pa ceļam netālu no viņas un piestāju. Mēs satikāmies, domājām un viņa izdomāja. Es uzticējos, un no viena balona viņas uzbūra pasaku. Džungļu valstību, kas neļāva atraut skatienu. Iedvesmojošu, pārsteigumu pilnu, garšīgu un tik pasakainu. Tā padarīja laimīgu ne tikai jubilāru, bet viesus, un, kas ir pārsteidzošākais, tās bija 4 dienas, kurās viņas no nekā radīja šo. 

Sestdien viņas atbrauca, ar kastēm, baloniem un traukiem, par kuriem neko nezinu, kas tie ir. Kamēr viņas istabā pūta balonus, skrūvēja galdus, vērpa virteni, esbrīnījos (kā viņas saprot ko dara).Patiesībā, es vēl arvien nesaprotu, pa kuru laiku no nekā uztapavirtene, kaut gan visu laikubiju blakus. Pa kuru laiku uz pudelītēm un kastēm parādījās vārdi, pa kuru laiku bija uzlikts viss, lai mēs varētu svinēt unjubilāresajustos vēl īpašāk. Tas bija maģiski, tas bija kā pasakā, tas bija tik profesionāli, tik pārdomāti untik iedvesmojoši, ka mēs vēl arvien lidojam. Bet viņa teica tā: “Tā bija skaistākā jubilleja!”. Man ar to pietiek.

Teksts un bildes: Signe Meirāne
Bērnu balles noformējums no A-Z (ieskaitot kūkas): helium.lv

Perfektie makarūni

Perfektie makarūni

Itālijas olīveļļu izlase

Itālijas olīveļļu izlase